Welwyn WH25-12RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 12ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Farnell
Newark
element14
在庫履歴
3か月間の傾向:
-14.53%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
TE ConnectivityTHS2512RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 12ohm, 550V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA2512RJ
Through Hole Resistor, HSA25 Series, 12 ohm, 25 W, 5%, 550 V
TE ConnectivityTHS2512RJ
説明
5% ¡À50ppm/¡æ 12¦¸ 25W 29mm*28mm*15mm
METAL FILM RESISTOR, 18 OHM, 2W, 5%
METAL FILM RESISTOR, 18 OHM, 2W, 5%; Resistance: 18ohm; Product Range: MFP Series; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 350V; Resistor Element Type: Metal Film; No. of Pins: 2
WIREWOUND RESISTOR, 12 OHM, 25W, 5%; Resistance:12ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:560V; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; No. of Pins:2 RoHS Compliant: Yes