Welwyn WH100-470RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 470 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Newark
element14 APAC
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.94%
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 470ohm, 650V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 470ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP100JT-52-470R
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP200JT-52-470R
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 470ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 470ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
470 OHM 5% 100W