Welwyn WH100-220RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 220 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Newark
element14 APAC
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-11.52%
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
RESISTOR;METAL FILM;RES 220 OHMS;PWR-RTG 0.33 W;TOL 5%;AXIAL;TAPE & REEL
Ohmite23J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 220ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 33.1662V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 220Ohm 1W
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 220ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
WH100-220RJI, WELWYN/TT ELECTRONICS
5% ¡À100ppm/¡æ 220¦¸ 100W