Welwyn WH100-1K5JI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 1.5 Kohm, 100 W, 5%, 25Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Newark
element14 APAC
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
TE Connectivity1-1623714-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1500ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite40J1K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1500ohm, 1000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43J1K5
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1500ohm, 200V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite42J1K5
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1500ohm, 100V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1500ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
RES 1.5K OHM 10W 5% RADIAL
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 1500ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
1.5K OHM 5% 100W