Welwyn WH100-10KJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 10 Kohm, 100 W, 5%, 25Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Newark
element14 APAC
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.64%
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Ohmite43J10KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45J10KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10000ohm, 460V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite40J10KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 10000ohm, 1000V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 10000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 10000ohm, 316.2278V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10000ohm, 223.607V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 10000ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
10K OHM 5% 100W