Welwyn WDBR7-150RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1490W, 150ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+50.00%
説明
Res Thick Film 150 Ohm 10% 7000W ±600ppm/C Faston Bolt-On Bulk
Box Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WDBR7-150RKTW
10% ¡À600ppm/¡æ 150¦¸ 7KW , 152.4mm*101.6mm*1.5mm