Welwyn WDBR7-100RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1490W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ2年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
10% ¡À600ppm/¡æ 100¦¸ 7KW , 152.4mm*101.6mm*1.5mm