Welwyn WDBR5-150RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1000W, 150ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ2年前
説明