Welwyn WDBR3UL-100RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 850W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ2年前
Electro Sonic
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明