Welwyn WDBR2UL-150RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 740W, 150ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ2年前
Electro Sonic
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Planar Resistors 150 Ohm 10% 2Kw Rohs Compliant: Yes
150 OHM 10% 3W