Welwyn WDBR2-27RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 780W, 27ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ2年前
Introduction Date2023-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
27 OHM 10% 200W HIGH TEM