Welwyn WDBR2-15RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 780W, 15ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet4ページ1年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+13.61%
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Res Thick Film 15 Ohm 10% 2000W 600ppm/C Faston Bolt-On Bulk