Welwyn WDBR2-150RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 780W, 150ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ2年前
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
150 OHM 10% 7W HIGH TEMP