Welwyn WDBR1-50RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 50ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
説明