Welwyn WDBR1-47RKIW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 47ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ2年前
Sager Electronics
説明
Thick Film Resistors - Through Hole 47 ohm 10% 1.5kW Solder Pad Only
47 OHM 10% 180W