Welwyn WDBR1-100RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet4ページ1年前
説明