Welwyn WDBR1-100RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet4ページ1年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Res Thick Film 100 Ohm 10% 1500W ±600ppm/C Flying Lead Bolt-On Bulk
100 OHM 1K5W 10%