Welwyn WDBR1-100RKIW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet4ページ1年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+50.00%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
100 Ohm 1K5W 10 Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WDBR1-100RKIW
100 OHM 1K5W 10%