Welwyn WA85-220RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+50.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Res Wirewound 220 Ohm 5% 5W ±200ppm/C Cement AXL T/R
220 OHM 5% 5W