Welwyn WA84-820RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 820ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.84%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 820ohm, 57.2713V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Through Hole Wirewound Resistor, WA80 Series, 820 ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
820¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm