Welwyn WA84-39RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 39ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+50.00%
説明
WA84-39RJI, WELWYN/TT ELECTRONICS
RES, 39R, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 39ohm; Product Range: -; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature C
RESISTOR, 3W 5% 39R; Power Rating:3W; Resistance:39ohm; Tolerance, Resistance:± 5%; Series:WA84; Operating Temperature Range:-55°C to +155°C; Resistor Element Type:Wirewound Silicone; Voltage, Rating:100V; Temperature Coefficient:± ;RoHS Compliant: Yes