Welwyn WA84-220RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+35.17%
説明
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 220 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
220¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm
WELWYN/TT ELECTRONICS 53526905
RES, 220R, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 220ohm; Product Range: WA80 Series; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Wirewound; T