Welwyn WA84-1R0JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1ohm, 100V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+22.79%
説明
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 1 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Res Wirewound 1 Ohm 5% 3W Cement AXL Ammo
Wirewound Resistors - Through Hole 3W 1 Oh