Welwyn WA84-15RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
説明
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 15 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes