Welwyn WA835-200RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 200ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comWA835-200RJI01500Bulk
Master ElectronicsWA835-200RJI01500
データシート & ドキュメント
説明