Welwyn WA8307-100RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 100ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginUk
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-11-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Wirewound Resistors - Through Hole 2W 100 Ohms 5%
100 OHM 5% 2W