Welwyn WA83-56RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 56ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+50.00%
説明