Welwyn WA83-510RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 10ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
Res Wirewound 10 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Cement AXL Ammo
10 OHM 5% 2.5W