Welwyn WA83-470RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 470ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+50.00%
説明
Res Wirewound 470 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Cement AXL Ammo
WA83-470RJI, WELWYN/TT ELECTRONICS
470¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm
470 OHM 5% 2W