Welwyn WA83-220RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 220ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+40.87%
説明
Wirewound Resistors-Through Hole 2W 220 Ohms 5 Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WA83-220RJI
220¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm
220 OHM 5% 2W