Welwyn WA83-1R0JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1ohm, 50V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+25.73%
説明
Res Wirewound 1 Ohm 5% 2W Cement AXL Ammo