Welwyn WA82-330RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 330ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+50.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
WA82-330RJI, WELWYN/TT ELECTRONICS
330 OHM 5% 1W