Welwyn W31-47RJI
Resistor, 3W 5% 47R
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ9年前
Datasheet2ページ19年前
関連部品
VISHAY AC03000004709JAC00 Through Hole Resistor, 47 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
TE Connectivity2176079-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 47 Ohm 5% 3W ±200ppm/°C Conformal Axial Thru-Hole Ammo Pack
TE ConnectivityEP3WS47RJ
TE ConnectivityEP3WS47RJ
Yageo GroupFKN3WSJR-73-47R
Axial FIXED RESISTOR FKN 0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm 3W 47Ohm 350ppm/C
説明
RESISTOR, 3W 5% 47R
RES, 47R, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 47ohm; Product Range: W31 Series; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Wirewound; Temp