Welwyn W31-47RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 100V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-12-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER7447RJT
ER CGS FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ +60ppm/C 47Ohm 3W
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 47ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-3SJ470
ERG SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 47OHMS +/-5% 3W +/-300PPM/DEGC
VISHAY AC05000004709JAC00 Through Hole Resistor, 47 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
TE Connectivity5-1625892-4
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 47Ohm 3W
説明
Res Wirewound 47 Ohm 5% 3W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
47¦¸ ¡À5% 3W ¡À100ppm/¡æ 13mm