Welwyn W31-2R7JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.7ohm, 100V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明