Welwyn W31-22RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 100V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+50.00%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Res Wirewound 22 Ohm 5% 3W ±150ppm/C Conformal Coated AXL Ammo