Welwyn W31-100RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 100V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
100 OHM 5% 3W