Welwyn PCF0603R-82R5BI
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 82.5ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ2年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明