Wamco WL-1090D1-12V
INC IND .50INCH Red 14V FLUSH 6INCH LDS | Wamco Inc. WL-1090D1-12V
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet1ページ16年前
Datasheet1ページ13年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+80.14%
説明
INC IND .50" RED 14V FLUSH 6" LD
Lamp, Incandescent Indicator, 12V, 80Ma, Wire Leaded; Lamp Base Type:Wire Leaded; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Current Rating:80Ma; Supply Voltage:12V; Lens Shape:-; Product Range:-; Lens Style:Flat Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-1090D1-12V