Walsin Technologies WR12X1R3 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.3ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 1.3Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 1.3 OHM 5% 1/4W 1206
1206 1R3 5% Resistor
1.3¦¸ ¡À5% 1/4W 1206