Walsin Technologies WR12X180 JTL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 18Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 18ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES 18 OHM 5% 1/4W 1206
5% ¡À100ppm/¡æ 18¦¸ 250mW 1206 3.1mm*1.6mm*750¦Ìm
1206 18R 5% Resistor