Walsin Technologies WR12X115 JTL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 1.1MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Res Thick Film 1206 1.1M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1100000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1.1M¦¸ ¡À5% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.1mm*1.6mm*750¦Ìm