Walsin Technologies WR10X1800FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 180ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
説明
1210 180R 1% Resistor
RES 180 OHM 1% 1210