Walsin Technologies WR10W4R22FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 4.22ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1210
IHS
Datasheet9ページ2年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
RES 4.22 OHM 1% 1210
1210 4R22 1% Resistor