Walsin Technologies WR08X2R7 JTL
Res Thick Film 0805 2.7 Ohm 5% 0.125W(1/8W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 2.7ohm, 150V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Chip Resistors 0805 2.7Ω ±5% 1/8W -200~+400ppm/℃
RES 2.7 OHM 5% 1/8W 0805
0805 2R7 5% Resistor
2.7¦¸ ¡À5% 1/8W 0805