Walsin Technologies WR06X4751FTLV
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4750ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Chip 1 ExchangeWR06X4751FTLV連絡先
9h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ14年前
説明