Walsin Technologies WR06X36R0FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 36ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet8ページ11年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
0603 36R0 1% Resistor
RES 36 OHM 1% 0603