Walsin Technologies WR06X363 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 36000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet8ページ11年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.07%
説明
WR Series 0603 36.3 kOhm ±5 % 0.10 W ±200 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
SMD Resistor 0603 36KΩ ±5% 1/10W ±100ppm/℃
RES 36K OHM 5% 1/10W 0603
0603 36K 5% Resistor