Walsin Technologies WR04X824 JTL
Res Thick Film 0402 820K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet10ページ5年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 820000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 820K 5% Resistor