Walsin Technologies WR04X434 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 430000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
RES 430K OHM 5% 1/16W 0402
0402 430K 5% Resistor
430000¦¸ ¡À5% 1/16W 0402